Gebze Çatı Oluk Temizleme Maliyeti Ne Kadardır

24/7 Destek Yardım

05320156702

Gebze Çatı Oluk Temizleme Maliyeti Ne Kadardır

 

Gebze Çatı Oluk Temizleme Maliyeti Ne Kadardır?

Hiçbir şirketin her evin oluklarını temizlemek için belirlenmiş bir maliyeti yoktur. Genellikle geçen süreye, evin büyüklüğüne veya olukların uzunluğuna bağlıdır. Gebze Çatı Oluk temizleme hizmetleri için çok sayıda güvenilir ortalama fiyat vardır, ancak kendi evinize ve bir şirketin nasıl fiyatlandırdığına bağlı olarak biraz farklı bir ücret ödeyebileceğinizi unutmayın.

Genelde tek katlı evler çok katlı evlere göre daha ucuzdur çünkü birden fazla işçiye ihtiyaç yoktur. Gebze Çatı Oluklarınız yerden 40 fitten yüksekse, genellikle özel bir uzatma merdiveni gerekir ve bu iki kişilik bir iş haline gelir. Bu, esasen fiyatı iki katına çıkaracaktır, çünkü bir kişi yerine iki kişi için işçilik ücreti ödeyeceksiniz.

1500 metrekare veya daha az ortalama tek katlı ev için 70-200 dolar arasında bir ödeme bekleyebilirsiniz. 1500-2000 metrekare ile fiyat ortalaması 90-225 $ 'a yükseliyor. 2000 ila 2500 metrekare arasındaki evlerin ortalama oluk temizleme maliyeti 100-250 dolar civarındadır. 2500 fit kareden fazla bir alanda, yine evinizin büyüklüğüne ve koşullarına bağlı olarak 250 dolardan fazla ödemeyi kolayca bekleyebilirsiniz.

Yerden 40 fitten daha az oluklara sahip çok katlı evler, aynı metrekare için yukarıda listelenenlere benzer fiyatlar bekleyebilir. Ev oluklarınız 40 fit seviyesinin üzerindeyse, bu tahmini fiyatı iki katına çıkarmanız gerektiğini söylemek güvenlidir.

Bazen iniş boruları, şirketin normal oluk temizleme hizmetlerine dahil olmayabileceğinden ek bir maliyettir. Kiralamak istediğiniz şirkete danışın ve hizmetlerine nelerin dahil olduğunu görün. Mümkünse, cıvataları sıkmak, sızıntıları kontrol etmek, uç kapaklarını kapatmak ve oluklardan tüm atıkları torbalamak ve çıkarmak gibi küçük bakımları da yapacak bir şirket arayın. Bu, paranızın karşılığını en iyi şekilde almanıza yardımcı olacaktır!

 

Bina Tipi Gebze Çatı Oluk Uzunluk    
  10-20 Metre 20-40 Metre 40-60 Metre
Sıralı evler 300 TL itibaren* 500.TL itibaren* 750.TL itibaren*
Teras Sonu Ev 300 TL itibaren* 500.TL itibaren* 750.TL itibaren*
Yarı müstakil ev 300 TL itibaren* 750.TL itibaren* 1000.TL itibaren*
müstakil ev 300 TL itibaren* 750.TL itibaren* 1000.TL itibaren*
İniş Borusu Açma 300 TL/boru* 300 TL/boru* 300 TL/boru*

100% Memnnuniyet Garantisi

Son Google İncelemeleri

quotation icon

Niyazi UstaBaşından sonuna kadar sadece harika profesyoneller. Mutfağım ve banyom harika görünüyordu ve aldığım diğer tüm tekliflerden oldukça ucuzdu. İşi planlanandan çok önce tamamladılar. Şiddetle tavsiye edilir!

Google icon
quotation icon

Niyazi UstaAli ile harika bir deneyim yaşadım. Kombim bozuldu ve aynı gün geldi. Bir bölümün değiştirilmesini istedim ve benim için parp sipariş etti ve bana biraz para kazandırmak için çevrimiçi olarak baktı. Yeni parçayı düzeltmek için iki gün sonra geri döndü. tavsiye ederim..

Google icon

Müşterilerimize sunduklarımız

Gebze oluk Temizliği

İşçilerimiz, iniş borularında ve oluklarda birikmiş olan her türlü yosun, yaprak ve diğer kalıntıları tamamen temizleyecektir. Gebze oluk temizliğinden sonra tüm atığı taşıyacağız ve ardından sistemi yıkayacağız.

Gebze oluk Onarımları

Her türlü Gebze oluk sistemi için gerekli onarımlarda yardımcı olabiliriz. Uzmanlarımız eğitim almış ve her türlü Gebze oluk onarım işlerini yapma konusunda deneyimlidir. Ayrıca süreç boyunca her adımda size tavsiyelerde bulunacağız.

Gebze oluk Değişimi

Gebze oluk sistemlerini değiştirmeniz gerekebilir ve temizleyicilerimiz her zaman yardım sunmaya hazırdır. Surrey ve çevresinde farklı Gebze oluk kurulumları yaptık ve tüm Gebze oluk değişimlerimizde 5 yıl garanti veriyoruz.

Gebze oluk Bakımı

Özelleştirilmiş olukların en yüksek kalitede düzenli bakımını sağlayan konut birlikleri, yerel konseyler, çiftlikler, hastane grupları, kiliseler ve yeni inşa edilen gelişmeler ile zaten çalıştık.

Gebze oluk temizleme ve onarım hizmetleri için neden bizi seçmelisiniz?

 • 7/24 çağrı üzerine
 • Garantili Aynı Gün Yanıt
 • İşlerini verimli bir şekilde yürütecek tam donanımlı teknisyenlerden oluşan bir ekibimiz var.
 • Uzmanlarımız tıkanma olmaması için bir ay garanti vermektedir.
 • Gebze oluk temizliğiniz için bahçe/sokaktan modern ekipmanlar kullanıyoruz.
 • Evin çatısını ve bodrumunu her türlü sızıntıya karşı korumaya çalışıyoruz.
 • Uzmanlarımız haşere istilası ve küf oluşumu riskini azaltacaktır.
 • Ayrıca olukların 'Önce' ve 'sonra' temizlik resimlerini de sağlayacağız.

nasıl gerçekleştirebiliriz

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve mülkünüzü ziyaret etmek için rezervasyon yaptırmak. Uzmanlarımız uygun zamanlamanıza göre mekana ulaşacaktır. Geldiklerinde hemen işe başlayacaklar. Uzmanlar:

 1. İnceleyin - Uygun durumda olup olmadığını bilmek için tüm sistemi dikkatlice kontrol edeceklerdir.
 2. Temiz – Yüksek performans sunan ıslak vakum makineleri, biriken pislik ve kirlerden kurtulmak için kullanılmaktadır. Bu makineler, yaklaşık 10 metre uzayabilen (3. kata kadar) teleskopik direklere bağlanacaktır.
 3. Rapor – Her vakum makinesi, genellikle ucuna takılan küçük bir kameradan oluşur. Böylece size hem “öncesi” hem de “sonrası” resimleri sunabiliyoruz.
 4. Tavsiye – İş bittikten sonra oluklarınız dallardan, düşen yapraklardan ve döküntülerden tamamen arınmış olacaktır. Bu şekilde, değerli mülkünüze su hasarı riskini azaltabilirsiniz. Onlar mülkünüzden ayrılmadan önce uzmanlarımız, sistemi nasıl çalışır durumda tutabileceğiniz ve gelecekte istenmeyen riskleri nasıl önleyebileceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunacaklardır.

Gebze oluk Temizliğinin Faydaları

Gebze Çatı Olukların profesyoneller tarafından temizlenmesi size aşağıdaki faydaları sağlayacaktır:

 • Ön panolarınızın ve oluklarınızın ömrünü ve görünümünü uzatın
 • Mülkünüzün değerini koruyun
 • Şeffaf oluklar evinizi veya ofisinizi ciddi nem sorunlarından korur
 • Düzenli bakım, gelecekte maliyetli onarım gereksinimini azaltır
 • Doğru temizlik olağanüstü sonuçlar verir.

Son Google İncelemeleri

quotation icon

Niyazi UstaNiyazi Usta bir kahramandır. Pazar günü geldi ve bana yardım etmek için büyük çaba harcadı, acil tesisatımızı büyük bir dikkatle ve kusursuz bir şekilde onardı! Çalışmalarınızdan çok memnun olan Dan, sizi aileme ve arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ederim. Hemde çok ucuz fiyatlar..

Google icon
quotation icon

Niyazi UstaBenim babam çok iyi ustadır sizce neden bizler iç9in evine bize namuslu helal paza kazanıyor
Niyazi Usta Babama Kolay gelsinnnn

Google icon

 

Sıkça Sorulan Sorular

A: Gebze oluk temizliği, hatalı oluklar ve su hasarı ile ilgili mülk için istenmeyen risklerin önlenmesine yardımcı olur..

A: Tabii ki, profesyonel olarak eğitilmişler ve ilgili alanlarında deneyimliler..

A: Koruyucu korumaları olanlar hariç hepsi..

A: Evet, oluklar için zemin erişimi ve profesyonel ekipmanlar için bir elektrik kaynağı sağlamalısınız..

A: Evet, ancak yalnızca zemin seviyesinin üzerindeyseler..

A: Evet, Gebze oluk temizleyicilerimiz haftanın 7 günü ve hatta resmi tatillerde mevcuttur..

24/7 Destek Yardım
24/7 Destek Yardım

05320156702

Sıhhi tesisat probleminiz mi var??
Ofis
100% Memnnuniyet Garantisi